Vaše jednotka specializující se na kyberzločin byla povolána k případu útoku na několik nemocnic. Podle vzkazu, který za sebou zanechala podlá hackerská skupina, to byla jen malá ochutnávka toho, čeho jsou schopní. Pokud nedostanou požadované výkupné, zaútočí na hlavní elektrárnu a uvrhnou tak celou republiku zpět do dob středověku. Toto je nejvážnější hrozba, které jste doposud čelili! Musíte hackery zastavit!

The hack je investigativní online hra, kterou můžete se svým týmem hrát z pohodlí domova. Ke hře budete potřebovat internetové připojení a webový prohlížeč, není potřeba nic stahovat. Hra trvá kolem 2-3 hodin a můžete ji hrát samostatně i ve skupině do 5 hráčů. Pro lepší a komfortní zážitek doporučujeme 1 obrazovku na max. 2 hráče a propojení celého týmu přes videohovor, pokud nehrajete ze stejného místa.

DŮLEŽITÉ: Pro hru je potřeba znalost českého nebo anglického jazyka. Hra je určena pro hraní na počítači a není optimalizována pro tablet a mobilní telefon.

Tato hra nabízí inovativní herní formát, přečtěte si proto prosím, jak si hru pořídit a hrát.

Cena hry pro jedno zařízení spárované s jednou emailovou adresou je 590 CZK.
Poplatek za každého dalšího hráče připojeného do hry přes emailovou adresu je 100 CZK.
1 email/zařízení - 590 CZK
2 email/zařízení - 690 CZK
3 email/zařízení - 790 CZK
4 email/zařízení - 890 CZK
5 email/zařízení - 990 CZKJAK HRÁT

Vaším výchozím bodem je digitální nástěnka s informacemi o všech čtyřech hlavních podezřelých. Tyto informace vás navedou na cestu, kterou dál pokračovat.

AUTOMATIZOVANÝ SYSTÉM NÁPOVĚD

Pro získání nápovědy využijte speciální stránku s nápovědami, která je součástí digitální nástěnky. Zadejte čtyřmístný kód stopy, na kterou se chcete zeptat. Tento kód se vždy skládá z písmene a 3 číslic (např. N112). Pro každou stopu jsou k dispozici 2-3 nápovědy, z nichž ta první je vždy nejméně popisná a ta poslední nejvíc přímočará. Vedle nápověd je takto k dispozici i řešení.NÁKUP HRY

Hru si můžete zakoupit na našem e-shopu. Jednoduše vyberte, na kolika zařízeních chcete hru hrát, a kupte si aktivační kód. Obratem tento kód obdržíte emailem. Pak už jen stačí vytvořit tým a sezvat do něj ostatní.

VYTVOŘTE SVŮJ TÝM

Pro registraci do hry navštivte stránky www.thehack.cz Zadejte svůj email a aktivační kód. Poté budete mít možnost zaslat emailovou pozvánku do hry ostatním hráčům. Vašim spoluhráčům tak přijde na email odkaz pro přihlášení. Mějte prosím na paměti, že jakmile někoho do hry pozvete, nemůžete to už změnit.

PŘIPRAVENO KE HRANÍ!

Vše je připraveno. Spojte se se svým týmem pomocí videohovoru přes platformu vašeho výběru. Povídejte si a sdílejte své poznatky, nápady a třeba i obrazovku. Hra obsahuje audiovizuální prvky, proto je vhodné použít sluchátka - eliminujete tak ozvěnu a jiné rušivé elementy.

Hrát nyní!